web analytics

Hakkımızda

Müşterilerinin vergisel danışmanlık ve mali yaklaşımlar ışığında, iç denetim uygulamaları, muhasebe sistemleri ve raporlama açısından standartların üzerine taşıyarak kârlı bir şekilde büyümelerine katkıda bulunmayı kendine misyon olarak benimsemiştir.

Bu misyonun gerçekleştirilmesi amacıyla vizyonumuz;

1.            Doğru ve güvenilir bilgi sunumu,
2.            Etik standartlar ve dürüstlük,
3.            Mesleki faaliyetlerin icrasında güvenilirlik,

İlkelerine dayanmaktadır.

Güvenilir ve dürüst, meslek ilkelerine bağlı, müşteri taleplerine duyarlı, gelişen teknolojiyi iyi kullanarak yüksek kalite ve standartlarda hizmet sunmak, hızlı ve doğru bilgi akışı ile yönlendirmek, iyi insan ilişkileri ve ekip ruhu ile hizmet.

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Yusuf TÜR

Afyonkarahisar da Muhasebe ve Mali Müşavirlik hizmeti vermekte olan büromuz;

Müşterilerimizin muhasebe ve danışmanlık hizmetleri ile ilgili beklentilerini, mevzuat çerçevesinde, mesleki sorumluluk, hassasiyet ve etik kuralları içinde tutarlı, etkin, verimli, tarafsız ve en kısa zamanda karşılamak amacı ile hizmet vermektedir.

Vergi Hukukunun kalıplaşmış kurallar bütünü olmadığına inanan, sürekli değişen vergi mevzuatı ve ekonomik yaşantının bir parçası olduğuna inanmış

Sorunların çözüm yollarını ararken sorunlara çeşitli açıdan bakabilen ve pratik çözümlerle giderebilineceğine inanan,

Mevcut ve gelecek müşterilerimizin Muhasebe ve Vergi mevzuatı açısından mahremiyetinin özenle korunmasını kendisine ilke edinmiş bir ekiptir.

3568 Sayılı SMMM ve YMM Kanunu ve ilgili yönetmelikler gereğince sitemiz herhangi bir reklam unsuru taşımamakta, sadece bilgi vermeyi amaçlamaktadır.